Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto: KNVB
Met Schalke 04 won Klaas Jan Huntelaar vorig seizoen de Duitse beker. Of er in de huidige voetbaljaargang opnieuw een feestje te vieren valt voor de international zal de komende maanden duidelijk worden.
Schalke is in ieder geval nog volop in de race om de Duitse landstitel en maakt ook nog kans in de Europa League. ,,We zijn de groepsfase vrij eenvoudig doorgekomen en treffen nu Viktoria Plzen, een goede ploeg. Ze speelden dit seizoen in de Champions League en zijn kampioen van Tsjechië. Dit team moeten we niet onderschatten’’, zegt Huntelaar op de website van de UEFA.
Schalke is de afgelopen maanden gegroeid, vindt de Oranje-international. ,,Dit seizoen spelen we beter. We zijn stabieler. We beleven geen piek, maar zijn groeiende en werken naar een piek. We hebben een jong team met vele jonge en leergierige spelers. Dat is belangrijk om de stabiliteit te vinden. Er kan iets moois ontstaan.’’
De spits zit momenteel lekker in zijn vel en scoort aan de lopende band. ,,Ik ben mentaal sterker geworden. Ik ben op latere leeftijd gegroeid in mentaal opzicht. Ik ben mezelf nog steeds aan het ontwikkelen. Volgens mij beleef ik pas over twee jaar mijn piek."
Volg ons ook op Twitter!