Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
In het duel tussen Newcastle United en Swansea City stonden Tim Krul en Michel Vorm tegenover elkaar. Beide Nederlandse doelmannen draaiden tot nu toe een prima seizoen en ook zaterdaghielden zijhun doel schoon. Voor Krul was dat een stuk eenvoudiger dan voor zijn collega. ,,Ik heb het koud gekregen”, zo vertelde Krul dan ook na afloop.
Krul gaf aan content te zijn met de goede prestaties van Vorm. ,,Er zijn een paar sms'jes over en weer gevlogen met Michel”, verklapte de goalie tegenover Sport1. ,,Het is mooi dat hij het ook zo goed doet. We hebben allebei een lekker seizoen tot nu toe. Hopelijk kunnen we het zo doorzetten.”
Ook Vorm was tevreden over de wedstrijd. ,,Het is altijd lastig om hier te spelen. Veel ploegen hebben hier verloren. Het is alweer de achtste clean sheet, dus dat is lekker. Maar ik win liever zonder tegendoelpunten."
Volg ons ook op Twitter!