Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Robin van Persie is zeer bevreesd voor een vertrek van teamgenoot Cesc Fabregas. De middenvelder is al weken het middelpunt van een enorme transfersoap, maar speelt vooralsnog nog altijd bij Arsenal. ,,Hij zou in ieder elftal gemist worden en daarom hoop ik dat ik ook volgend jaar met hem samen kan spelen”, aldus Van Persie.
,,Ik denk dat het moeilijk voor mij zal zijn als Fabregas vertrekt”, vervolgt de international op de website van de club uit Londen. ,,Ik kijk voor een wedstrijd altijd direct of hij speelt of niet. Cesc weet precies wanneer hij moet passen en bepaalde beslissingen moet maken. In zijn hoofd werkt het sneller dan bij veel andere spelers. Dat maakt hem tot een speciale speler.”
Volg ons ook op Twitter!