Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Joris Mathijsen gaat Ruud van Nistelrooy achterna naar Málaga, meldt het Franse persbureau AFP. De verdediger mag vertrekken bij Hamburger SV en zou op korte termijn al een contract voor twee jaar tekenen bij de Spaanse middenmoter.
De international heeft nog een contract voor één jaar in Duitsland. De Hamburgers willen echter graag nog iets verdienen aan Mathijsen en gaven daarom al aan dat een vertrek bespreekbaar is. Ajax was in eerste instantie de belangrijkste gegadigde, maar Málaga lijkt de strijd nu in zijn voordeel te beslissen.
De Spaanse club eindigde vorig seizoen als elfde in de Primera División, maar wil met enkele gerichte aankopen de aansluiting met de subtop vinden. Eerder legde Málaga ook al Ruud van Nistelrooy vast.
Volg ons ook op Twitter!