Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Afellay kan het amper geloven

KNVB Media
KNVB Media
30 mei 2011, 10:46

Foto:

FCBarcelona veroverde zaterdagavond de Champions League, met Ibrahim Afellay als invaller, kort voor tijd. De Oranje-international is in de zevende hemel. ,,Ik heb dit seizoen mijn bijdrage gehad en nu de Champions League gewonnen. Ik kan het amper geloven."

,,Dit is hoe voetbal moet worden gespeeld", vertelt Afellay maandag in De Telegraaf. ,,En alleen Barcelona kan dat. Als je in de laatste wedstrijd van een slopend seizoen zulk spel op de mat legt en zelfs onder de druk van de Champions League-finale zo’n niveau kunt halen, benader je de perfectie. Alleen de eerste twintig minuten hadden we het lastig."

,,Die beker is vooral groot, niet zo zwaar. Wat me het meest bij staat sinds mijn overstap van PSV? Hoe de jongens met me omgaan, hoezeer ik word gewaardeerd door de beste spelers van de wereld. Dat zegt mij dat ik goed bezig ben. Door met deze mannen te mogen spelen en trainen heb ik me in een half jaar tijd op alle vlakken kunnen verbeteren. Qua snelheid, explosiviteit, direct spelen en onmiddellijk de juiste oplossing te vinden."

Afellay weigerde zijn shirt met een speler van Manchester United te ruilen. ,,Dat heb ik zelf gehouden en laten signeren door mijn ploeggenoten."

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen