Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Ibrahim Afellay heeft met zijn club FC Barcelona de finale van de Champions League gewonnen van Manchester United: 3-1. De international van Oranje kwam pas in de blessuretijd van het duel in het veld.
Barcelona was op Wembley heer en meester en kwam in de eerste helft dan ook verdiend op voorsprong. Xavi vond Pedro die koelbloedig raak schoot. Tegen de verhouding in kwam United echter langszij via een fraaie treffer van Wayne Rooney. Na rust was het toch weer Barcelona dat het beste van het spel had en uitliep naar een 3-1 zege door treffers van Lionel Messi en David Villa.
Het was voor United-doelman Edwin van der Sar de allerlaatste wedstrijd uit zijn loopbaan. Deex -international hangt zijn handschoenen aan de wilgen.
Volg ons ook op Twitter!