Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Demy de Zeeuw meldde zich twee dagen geleden via Twitter af voor Oranje. Althans, zo leek het. ,,Ik had het daarvoor al van hemzelf gehoord", zei bondscoach Bert van Marwijk donderdagmiddag in Hoenderloo. ,,Maar hij had het al eerder mogen zeggen.”
Van Marwijk is begripvol over de redenen waarom De Zeeuw afzegt. Een ‘fysiek en mentaal zwaar seizoen’ twitterde de international van Ajax uit de VS, waar hij met de club een oefentrip afwerkt. ,,Dat hij zichzelf dit seizoen teveel heeft belast, kan ik me goed voorstellen. Maar ik vond het de laatste tijd weer frisser ogen.”
Toch is de bondscoach ook kritisch. ,,Ik vind wel dat hij het al eerder had kunnen zeggen, bijvoorbeeld bij de voorlopige selectie. Dat heb ik hem ook gezegd.”
Communicatie
De communicatie met Ajax is prima, aldus Van Marwijk. ,,Ik heb contact met Frank (De Boer, red.) over Demy en Van der Wiel gehad. Daar zijn we zo uit. Maar als je overbelast bent, had je die trip (naar de VS, red.) misschien niet gemaakt.”
Tot slot vraagt Van Marwijk weer begrip voor De Zeeuw. ,,Die trap tegen Uruguay heeft hem lang parten gespeeld. Misschien wel meer dan wij allemaal denken.”
De bondscoach roept geen vervanger op voor De Zeeuw.
Volg ons ook op Twitter!