Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Robben: 'Geen revanche'

KNVB Media
KNVB Media
22 februari 2011, 15:55

Foto:

Vol verwachting wordt uitgekeken naar de Champions League-kraker van woensdag tussen Internazionale en Bayern München. Voor de Duitsers is de confrontatie misschien wel belangrijker dan voor de Italianen. „De kans dat we de Champions League winnen is groter dan een nieuwe landstitel’’, zegt Arjen Robben.

In de Bundesliga is Bayern te ver achterop geraakt bij koploper Borussia Dortmund, denkt de Oranje-international. ,,De titel is volgens mij niet meer mogelijk. Maar dat wil natuurlijk niet zeggen dat het eenvoudig wordt de Champions League-trofee te pakken. Dat is ook ontzettend moeilijk’’, aldus Robben in Kicker.

Ander team

Hoewel het duel in Milaan een reprise is van de Champions League-finale van vorig seizoen kent Robben geen gevoel van revanche. ,,Die wedstrijd speelt geen rol. We kunnen niets meer veranderen aan het feit dat zij de beker hebben en wij niet. We hebben bovendien een enigszins ander team dan toen. Sommige spelers zijn vertrokken en bijvoorbeeld Luiz Gustavo is erbij gekomen.’’

,,Verder is het natuurlijk heel mooi dat Franck Ribéry nu wel inzetbaar is. Dat maakt het makkelijker voor de ploeg. Hij maakt ons beter. Maar men moet ook niet te veel van mij verwachten. Ik ben er zes maanden uit geweest en heb nog tijd nodig. Tot nu toe ben ik zeer tevreden. Veel ging weer automatisch.’’

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen