Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Internazionale wilde international Dirk Kuyt een half jaar geleden overnemen vanLiverpool. De Engelse club wees een bod resoluut af.
Dat zegt de Katwijker in een interview met NUSport. De aanvaller is blij met de waardering die hieruit sprak. ,,Toen die interesse speelde, dacht ik wel: als je ooit een stap wilt maken in je carrière moet je dat nu doen. Jaartje hier, jaartje daar; dat past niet bij me. Maar Liverpool zei meteen: we willen je niet laten gaan. Die waardering…”
De interesse van de Italiaanse club was wel degelijk serieus: ,,Er is een bod gedaan. Maar Liverpool zei meteen: houd maar op.”
Volg ons ook op Twitter!