Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Robben is 'gelukkigste man'

KNVB Media
KNVB Media
17 januari 2011, 10:25

Foto:

Arjen Robben maakte zaterdag na maandenlange afwezigheid weer zijn rentree. De Oranje-international kwam al in de eerste helft in het veld tijdens de competitiewedstrijd van Bayern München bij VfL Wolfsburg (1-1). De vleugelaanvaller kon na afloop zijn geluk niet op.

,,Ik ben de gelukkigste man in de Bundesliga", citeert TZ Robben, die al na 25 minuten moest invallen voor de geblesseerde Franck Ribéry. ,,Ook al hebben we niet gewonnen. Maar ik geloof dat ik wel een beetje egoïstisch mag zijn en mag zeggen dat ik persoonlijk zeer gelukkig ben weer op het veld te staan."

Het was de bedoeling dat Robben na rust zijn rentree zou maken. ,,Ik heb de eerste helft maar gebruikt om op te warmen. Want het kan gevaarlijk zijn als je zes maanden niet gespeeld hebt en dan na twee minuten opwarmen al erin komt." Philipp Lahm miste bij een 0-1 voorsprong een penalty. ,,De volgende strafschop neem ik", stelt Robben. ,,Afgelopen seizoen heb ik er vijf genomen en vijf gemaakt. De afspraak was dat ik in de tweede helft de aangewezen man was."

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen