Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

VdV: 'Verdiende winst Everton'

KNVB Media
KNVB Media
6 januari 2011, 16:52

Foto:

Ondanks een treffer kon Rafael van der Vaart woensdagavond niet feestvieren met Tottenham Hotspur. Op bezoek bij Everton werd namelijk met 2-1 verloren. De Oranje-international vond de nederlaag terecht.

Bij een 1-1 tussenstand verzuimde Van der Vaart voor de tweede keer te scoren. ,,Het was een geweldige bal van Luka Modric en normaal gesproken is het ook een doelpunt”, blikt Van der Vaart op de clubwebsite terug.

,,Het was wel een lastige pass om onder controle te krijgen, want hij kwam precies onder mijn voet, maar het was echt jammer dat ik vervolgens niet scoorde. Ik denk dat we de wedstrijd gewonnen hadden, als we met 2-1 voor waren gekomen. Het was jammer, maar al met al denk ik dat je kunt zeggen dat Everton verdiend gewonnen heeft. Frustrerend, want we weten allemaal dat we beter kunnen. Everton speelde na rust goed, wij hielden de bal niet vast, daar lagen de problemen.”

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen