Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Liverpool beleefde een beroerde start in de Premier League, maar heeft de laatste weken de stijgende lijn de pakken. Dat is ook Dirk Kuyt niet ontgaan. ,,Het ziet er positief uit’’, zegt de Oranje-international.
Volgens Kuyt heeft de ploeg de beste vorm van het seizoen te pakken. ,,En wanneer de ploeg in vorm is, is het voor spelers veel makkelijker om hun beste niveau te halen. We weten nu wat we aan de bal moeten doen, maar ook wat we moeten doen als we de bal niet hebben’’, zegt de Katwijker op de clubsite van Liverpool.
Volgens Kuyt is het WK van invloed geweest op de stroeve seizoenstart van The Reds. ,,Het is altijd lastig wanneer er een nieuwe coach en nieuwe spelers komen, maar dit seizoen was het nog moeilijker vanwege het WK. De nieuwe spelers passen zich goed aan en iedereen weet wat de coach van ons wil. Het ziet er positief uit.’’
Volg ons ook op Twitter!