Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Piet Velthuizen heeft zondag voor het eerst een wedstrijd in de Primera Division gespeeld. De doelman debuteerde voor Hércules Alicante in het met 3-1 gewonnen duel met Levante.
Velthuizen, derde doelman van het Nederlands elftal, maakte afgelopen zomer de overstap van Vitesse naar het naar het hoogste Spaanse niveau gepromoveerde Hércules. Hij moest echter wel genoegen nemen met een rol als reserve achter Juan Catalayud. Die was echter geschorst tegen Levante, waardoor Velthuizen een kans kreeg.
Royston Drenthe speelde niet mee bij de ploeg uit Alicante. De middenvelder, die onlangs in het oefenduel met Turkije debuteerde in Oranje, kampt met de naweeën van een maagzweer.
Volg ons ook op Twitter!