Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Mark van Bommel liet de training van het Nederlands elftal zondagmiddag in de ArenA aan zich voorbij gaan. Hij had tegen Moldavië een trap boven zijn knie gekregen, en nam rust. De verwachting is dat hij op tijd hersteld zal zijn voor het duel met Zweden van dinsdagavond.
De training in de ArenA kende naast de absentie van Van Bommel, twee momenten die in het oog sprongen. Dirk Kuyt, net hersteld van een schouderblessure, sloeg een potje handbal over, maar zag wel dat Klaas Jan Huntelaar daarbij de bal vol op zijn vinger kreeg en voor behandeling naar de kant moest. Al snel voegde de veelscorende spits van Oranje – zes doelpunten in de laatste drie duels – zich echter weer bij de groep.
Er werd scherp en fel getraind in de ArenA, en veel op positiespel. Rafael van der Vaart en Wesley Sneijder zaten vaak in dezelfde ploeg, en vonden elkaar uitstekend. Demy de Zeeuw leek wederom minder alert, terwijl Wout Brama – die net als De Zeeuw ook op de positie van Nigel de Jong uit de voeten kan - zich prima staande hield. De verwachting is echter dat bondscoach Bert van Marwijk, die maandag een persconferentie geeft, het dinsdag tegen Zweden wederom met Van der Vaart naast Van Bommel gaat proberen.
Het tweede opvallende moment, dat ook de talrijke Zweedse journalisten in de ArenA zagen, was een wonderschoon doelpunt van Ruud van Nistelrooy. Hij scoorde uit een subtiel lobje met de buitenkant van de rechtervoet, en oogstte applaus van zijn ploeggenoten.
Volg ons ook op Twitter!