Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
International Theo Janssen denkt nog vaak terug aan het door hem veroorzaakte auto-ongeluk van vorig jaar. Janssen kroop onder invloed van alcohol achter het stuur. Eén van de passagiers, keeper en vriend Kevin Moeliker, raakte daarbij zwaargewond.
,,Het is iets wat je nooit meer vergeet en wat je heel veel pijn heeft gedaan", vertelt Janssen aan de NOS. Het was voor het eerst dat de middenvelder voor de camera's sprak over het auto-ongeluk. ,,Het blijft mij en mijn gezin achtervolgen. Dat is zwaar, maar het gaat nu gelukkig weer een stuk beter."
Na een lange revalidatie hoopt Moeiliker binnenkort weer te kunnen gaan trainen bij zijn club FC Lienden. ,,Met hem gaat het gelukkig ook veel beter. Ik hoop dat hij snel weer kan gaan keepen." Over zijn schuldgevoel tegenover de keeper: ,,Het is een litteken dat misschien wel nooit meer weggaat. Ik heb er zo veel spijt van."
Volg ons ook op Twitter!