Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Overleg over Robben gaat door

KNVB Media
KNVB Media
11 september 2010, 16:39

Foto:

Een delegatie van de KNVB heeft in München een ontmoeting gehad met vertegenwoordigers van FC Bayern München. ,,Het was goed om de wederzijdse ervaringen rondom de blessure van Arjen Robben aan te horen en uit te wisselen", aldus KNVB directeur Van Oostveen.

Van Oostveen sprak namens de Nederlandse voetbalbond samen met zijn voorganger Henk Kesler en bondarts Gert-Jan Goudswaard met de clubleiding van de Duitsers.

De beide delegaties kwamen overeen geen verdere inhoudelijke mededelingen te doen. ,,We hebben in een goede sfeer uitvoerig met elkaar gesproken. We hebben binnen afzienbare tijd weer een afspraak over deze zaak”, aldus Van Oostveen. ,,Vandaar dat we nog niet dieper hierop ingaan. Ik hecht er wel aan te zeggen dat het voor alle partijen, maar vooral voor Arjen zelf, te hopen is dat hij snel weer aan voetballen toekomt.”

Volg ons ook op Twitter!


  • Tags:

Laatste artikelen