Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

De Graafschap blij met Huntelaar

KNVB Media
KNVB Media
7 september 2010, 14:49

Foto:

De transfer van Klaas Jan Huntelaar van AC Milan naar Schalke 04 levert De Graafschap een leuk zakcentje op. De Doetinchemmers hebben recht op een opleidingsvergoeding die naar verluidt zo’n 200.000 euro bedraagt. Huntelaar verhuisde deze zomer voor veertien miljoen euro naar Gelsenkirchen.

Het exacte bedrag dat naar de bankrekening van De Graafschap moet worden overgemaakt is bij directeur voetbalzaken Leen Looyen nog niet bekend. ,,Daar bestaat een bepaalde formule voor”, zegt hij tegen Voetbal International. ,,Het is in ieder geval mooi meegenomen, aangezien we bezig zijn om de laatste tekorten weg te werken. Mochten we een extra buffertje opbouwen, dan zouden we dat in de winterstop kunnen gebruiken voor nieuwe spelers, mocht dat nodig zijn.”

Huntelaar speelde zes seizoenen in de jeugd van De Graafschap. Daardoor heeft de club recht op een deel van de transfersom.

Volg ons ook op Twitter!


  • Tags:

Laatste artikelen