Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Blessure Kuyt op training Oranje

KNVB Media
KNVB Media
6 september 2010, 16:10

Foto:

Dirk Kuyt heeft maandag een blessure opgelopen tijdens de training van het Nederlands elftal. De aanvaller landde ongelukkig op zijn schouder nadat hij een omhaal maakte. Uit een eerste onderzoek is gebleken dat de Katwijker zijn schouder tussen zijn sleutelbeen en schouderkop heeft verstuikt.

Kuyt mist in ieder geval de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Finland van dinsdagavond. Hij is inmiddels teruggekeerd naar Liverpool. ,,Ik denk dat hij er een paar weken uit ligt", zei bondscoach Bert van Marwijk over de kwetsuur van zijn aanvaller.

Ook Khalid Boulahrouz raakte geblesseerd tijdens de training in het stadion van ADO Den Haag, maar zijn kwetsuur zag er op het oog minder ernstig uit. Boulahrouz raakte geblesseerd tijdens een afwerkvorm op doel. Het schoot bij de verdediger in zijn lies. Ook hij mist hoogstwaarschijnlijk het duel met de Finnen.

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen