Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Na het duel met Finland begint Klaas Jan Huntelaar aan een nieuw avontuur, bij Schalke 04 in Gelsenkirchen. De Oranje-international heeft geen spijt van zijn eerdere keuze voor ACMilan, waar hij weinig aan spelen toekwam.
„Er staan daar nog wat spullen van me en ook mijn auto staat op het vliegveld van Milaan. Ik moet iedereen nog even een handje geven daar, alhoewel ik geen behoefte heb aan een echt afscheid. Wrokgevoelens heb ik niet, net zoals ik geen spijt heb van mijn keuze voor AC Milan. Ik wil nu echter vooruitkijken.”
De spits zoekt nog een huis in zijn nieuwe omgeving. „We hebben wel iets waar we voorlopig terechtkunnen, maar we moeten nog gaan kijken wat we gaan doen; willen we in Duitsland of Nederland gaan wonen. Gelsenkirchen is in ieder geval dicht bij huis, dat is lekker. Ik ben namelijk wel gehecht aan familie en ook aan Nederland", zegt Huntelaar tegen het ANP.
Volg ons ook op Twitter!