Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Theo Janssen vindt 'wel logisch' dat hij voor het Nederlands elftal is opgeroepen voor het oefenduel tegen Oekraïne (11 augustus), zeker nu bondscoach Bert van Marwijk heeft besloten de WK-gangers - op keeper Michel Vorm na - rust te gunnen. De middenvelder van landskampioen FC Twente is blij met zijn kans.
,,Ik was er helemaal niet mee bezig, maar als je ziet wie er allemaal afgezegd hebben is het wel logisch. Ik heb een goed seizoen gedraaid met Twente", zegt de 29-jarige speler tegen Omroep Gelderland. ,,Ik krijg nu de kans om het op de training en in de wedstrijd aan de bondscoach te laten zien. Als het toevallig goed gaat, kan ik zomaar in beeld blijven. Maar ik maak me niet druk, ik ga gewoon genieten. Vier jaar geleden zat ik er voor het laatst bij."
Janssen speelde twee interlands tot nu toe voor Oranje.
Volg ons ook op Twitter!