Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Nederlands elftal (v) speelt in oktober tegen Polen en Canada

KNVB Media
KNVB Media
Vandaag, 15:00

Het Nederlands elftal oefent tegen Polen en Canada. - Foto: KNVB Media

Het Nederlands elftal speelt in oktober twee oefenwedstrijden tegen Polen en Canada. Het zijn de eerste interlands onder leiding van de nieuwe bondscoach Arjan Veurink. Op vrijdag 24 oktober speelt het team een uitwedstrijd in en tegen Polen. Vier dagen later, op dinsdag 28 oktober volgt het thuisduel tegen Canada in Nijmegen. De kaartverkoop voor Oranje ClubCardhouders start op woensdag 1 oktober.

Veurink kijkt enorm uit naar zijn debuut als bondscoach van Oranje. "Ik heb de afgelopen jaren vaak als coach tegen Nederland gespeeld. Dan besef je iedere keer weer hoe groot de support van de Oranjefans is, en hoeveel sfeer ze met zich meebrengen", vertelde hij.

"Voor mij voelt het als een voorrecht om voor die fans te mogen spelen. Daarnaast gaan we een nieuwe fase in, waarin we vooruitkijken. De komende oefenwedstrijden bieden ons de gelegenheid om een eerste basis te leggen voor onze speelwijze, speelsters in actie te zien en vooral om samen als team te presteren."

Pittige tegenstanders

Oranje speelt eerst een uitwedstrijd tegen Polen. Het duel in de Polsat Plus Arena in Gdanks begint om 18.00 uur. "Polen speelde afgelopen zomer voor het eerst op een EK. Ze hebben het vrij goed gedaan tegen toplanden als Duitsland en Zweden en een overwinning geboekt op Denemarken", analyseerde Veurink. "Het enthousiasme in het land is aangewakkerd en je merkt aan alles dat het Poolse team en het vrouwenvoetbal in het algemeen in Polen enorm in ontwikkeling is.”

Op dinsdag 28 oktober coacht Veurink ook zijn eerste interland voor het thuispubliek tegen Canada. Om 20.45 uur wordt er afgetrapt in het Gofferstadion in Nijmegen. "Dat is echt een topland. Veel speelsters spelen in de Amerikaanse en Engelse competitie. Het is een fysiek sterke ploeg met veel power. We krijgen niet vaak de kans om tegen dit soort landen, van buiten Europa, te kunnen oefenen. Het is voor ons een mooie test."

Kaartverkoop Canada

De exclusieve kaartverkoop voor Oranje ClubCardhouders voor het duel met Canada, start op woensdag 1 oktober om 15.00 uur. Tickets zijn verkrijgbaar vanaf € 15,-. Oranje ClubCardhouders krijgen tien procent korting op een ticket. Vrijdag 3 oktober om 12.00 uur gaat de vrije verkoop van start.

Ticketshop Ticketshop Klik hier voor de KNVB Ticketshop.

Laatste artikelen