Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Reijnierse: 'Twee gezichten'

KNVB Media
KNVB Media
4 juni 2015, 21:48

Foto:

Jong Oranje nam met een 0-4 nederlaag tegen Frankrijk afscheid van het internationale jeugdtoernooi in Toulon. Een tegenvaller voor de formatie van KNVB-coach Remy Reijnierse.

De oranjehemden keken halverwege onverdiend tegen een achterstand aan. In de tweede helft waren de Fransen echter een maatje te groot. “Een wedstrijd met twee gezichten”, reageerde Reijnierse na afloop tegen OnsOranje.

“De eerste helft hebben we het prima gedaan. Een dubieuze beslissing van de scheidsrechter leidt vervolgens de 0-1 in, maar bij die situatie reageerden wij ook onvoldoende alert. Na de pauze weet je dat je twee goals moet maken om de finale te halen. Dan wordt het snel 0-3 en zakt de boel als een plumpudding in elkaar. Tot de 0-2 zag ik een team dat er echt voor wilde gaan, daarna was het geloof verdwenen.”

Na de vierde Franse treffer ging ook de troostfinale aan de neus van Jong Oranje voorbij en kunnen spelers en staf op vakantie. Costa Rica (3-2) en Qatar (5-1) werden verslagen. Van de Verenigde Staten (1-3) en Frankrijk werd verloren. “De jongens hebben zich de afgelopen twee weken geweldig opgesteld. De bereidheid om voor elkaar te werken was aanwezig”, zegt Reijnierse.

“We hebben in Toulon goede met slechte momenten afgewisseld. Kijk naar onze eerste helft tegen Frankrijk, kijk naar onze tweede helft tegen de Verenigde Staten. Dat zag er prima uit, maar aan de andere kant krijgen we tien goals tegen in vier wedstrijden. Dat is natuurlijk veel te veel.”


  • Tags:

Laatste artikelen