Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto: KNVB
Door een treffer van Fabio Borini kort voor tijd eindigde het EK voor Jong Oranje en Cor Pot in de halve finale. Het was eigenlijk de enige echte kans die de Italianen in de wedstrijd kregen. Hoewel Jong Oranje voetballend duidelijk de bovenliggend partij was, vond Pot wel dat zijn team wat van de tegenstander kon leren.
,,Ze hebben hier geleerd dat toernooivoetbal opeens voorbij kan zijn”, reageerde Pot tegenover het Algemeen Dagblad. ,,De Italianen zijn op het veld altijd aan het klooien, ze zoeken de grenzen op. Dat is ook een kwaliteit, dat keur ik niet af, dat zit in hun aard. Wij hebben dat niet zo, wij zijn vaak te netjes.”