Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Voor Bram Nuytinck is het EK Onder 21 ten einde. De 23-voudig international van Jong Oranje heeft aan de wedstrijd tegen Spanje knieklachten overgehouden.
Donderdag werd in een hospitaal in Tel Aviv een mri-scan gemaakt waaruit bleek dat er schade is aan de linkerknie. De verwachting was dat Nuytinck dit EK niet meer in actie kan komen, waarop is besloten dat hij per direct terugkeert naar huis. De verdediger verlaat donderdagavond het basiskamp van Jong Oranje en keert vrijdag terug naar zijn club Anderlecht voor behandeling.
Moeilijk toernooi
,,Ten eerste baal ik hier enorm van", laat Nuytinck weten. ,,Het was voor mij een moeilijk toernooi, qua rol die ik moest vervullen. Om nu tijdens het toernooi voortijdig terug naar huis te moeten, maakt het extra moeilijk. Aan de andere kant wil ik geen risico nemen met het oog op de voorbereiding en het komend seizoen bij Anderlecht. Vrijdagochtend meld ik mij op de club voor verdere testen."
Nuytinck hoopt het beste voor zijn teamgenoten. ,,Ik wens het team veel succes in de halve finale tegen Italië. Dit Jong Oranje zit als team ontzettend sterk in elkaar. Het is erg jammer dat ik er zaterdag in de halve finale niet bij kan zijn, maar ik weet zeker dat de jongens met elkaar de EK-finale bereiken. Tot slot wil ik coach Cor Pot en de staf van Jong Oranje bedanken voor de mooie jaren die ik heb beleefd met dit team. Vanwege mijn leeftijd kan ik komend seizoen niet meer voor deze ploeg uitkomen, maar ik heb van al mijn 23 interlands enorm genoten.’’
Volg Jong Oranje op de voet via het Dagboek!