Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Van der Hoorn: 'Spanje favoriet'

KNVB Media
KNVB Media
29 mei 2013, 20:02

Foto: KNVB

Na een uitstekend seizoen met FC Utrecht, reisde Mike van der Hoorn met Jong Oranje deze week af richting Israël. De verdediger denkt dat Nederland ver kan komen in het toernooi entot de kanshebbers behoort, maar schat Spanje hoger in.

,,Ik zag de selectie van de andere landen voorbij komen en van Spanje schrok ik wel een beetje: zij zijn de favoriet", aldus Van der Hoorn tegenover Voetbal International. ,,Die ploeg heeft wereldspelers met Champions League-ervaring, zoals Isco en Thiago. Jong Oranje heeft wereldsterren in wording, dat is een verschil."

,,Al betekent het niet dat we bij voorbaat kansloos zijn, integendeel", vervolgt hij. ,,Niet de beste spelers worden kampioen, maar het beste team wint prijzen. FC Utrecht is daarvan een goed voorbeeld, want we waren afgelopen seizoen erg hecht en dat heeft geresulteerd in plaatsing voor de voorronden van de Europa League."

,,Een team word je door goed en scherp te trainen, maar ook door buiten het veld goed met elkaar om te gaan. Bij Jong Oranje zie ik hetzelfde ontstaan. Iedereen is open, we kennen elkaar goed, doordat we vaak met of tegen elkaar spelen. Daardoor kan het echt iets worden, als straks het EK begint". zo besluit hij.

Volg Jong Oranje op de voet via het dagboek!


  • Tags:

Laatste artikelen