Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Zoet: 'Eerst EK, dan pas PSV'

KNVB Media
KNVB Media
23 mei 2013, 10:24

Foto:

Jeroen Zoet heeft zijn zinnen gezet op een plek onder de lat in het eerste elftal van PSV. De doelman van Jong Oranje beseft dat dit jaar zijn grote doorbraak kan worden. Het EK heeft echter zijn eerste prioriteit.

,,Natuurlijk denk ik wel aan volgend seizoen”, zegt Zoet in gesprek met Sp!ts. ,,Maar ik richt me nu eerst op het EK. Daarna ga en hoef ik pas een basisplaats proberen af te dwingen bij PSV.”

Bij Jong Oranje ontmoet Zoet spelers die het afgelopen seizoen om de prijzen hebben gestreden. Met RKC Waalwijk streed hij tegen degradatie. ,,De druk is dan veel hoger. Als je dertiende of veertiende staat, wil je er alles aan doen om boven 'de streep' te blijven. Verder vind ik het alleen maar mooi dat al die andere jongens om de prijzen hebben gespeeld. Dat merk ik aan het hoge niveau van de trainingen.”

Volg Jong Oranje op de voet via het Dagboek!


  • Tags:

Laatste artikelen