Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Het voetballeven van Erik Falkenburg is de laatste tijd verre van saai. Eerst kreeg de speler van Jong Oranje bijtende kritiek van zijn trainer Aad de Mos, gevolgd door een vernederende wissel. En nu wordt hij door diezelfde coach overladen met complimenten.
Dat heeft deels te maken met de nieuwe rol die Falkenburg momenteel bij Sparta Rotterdam vervult. De Mos heeft de Leidenaar een positie naar achteren gehaald. In plaats een plek achter de spitsen speelde hij zondag tegen Helmond Sport als controlerende middenvelder. Dat pakte goed uit. ,,Het gaat er niet om waar ik het liefst speel, het gaat er om dat Sparta behouden blijft voor de Eredivisie’’, zegt de Spartaan tegen Voetbalprimeur over zijn nieuwe rol.
Of Falkenburg volgend seizoen nog op het Kasteel speelt, blijft ongewis. De interesse van AZ is bekend, maar Falkenburg wil daar nu nog niet over nadenken. ,,Het gaat om Sparta. Ik wil me niet met mijn eigen toekomst bezighouden.''