Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
PSV lijkt te kiezen voor Mike van der Hoorn als versterking voor de defensie in het nieuwe seizoen, meldt het Noord-Hollands Dagblad. De Eindhovenaren geven de verdediger van FC Utrecht de voorkeur boven Virgil van Dijk van FC Groningen.
Henk-Maarten Chin, zaakwaarnemer van Van Dijk, laat weten dat zijn speler op de tweede plaats staat op het verlanglijstje van PSV, achter Van der Hoorn. Vrijdag gaf ook bondscoach Cor Pot de voorkeur aan Van der Hoorn. Hij nam de verdediger van FC Utrecht wel op in zijn EK-selectie van Jong Oranje en liet Van Dijk er buiten.