Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

De Jong: 'EK is een belevenis'

KNVB Media
KNVB Media
4 mei 2013, 14:49

Foto: KNVB

Vorig jaar behoorde Luuk de Jong tot de EK-selectie van het Nederlands elftal, maar tijdens het toernooi kwam hij niet in actie. Dat zal in juni waarschijnlijk heel anders worden als hij met Jong Oranje in Israël op jacht gaat naar de EK-titel Onder 21 jaar.

Nederland speelt in de poulefase tegen Duitsland, Rusland en Spanje. ,,Voor elke speler is zo'n toernooi een belevenis op zich. Dit zijn de beste spelers van Europa in deze categorie, het zal dan ook een geweldige ervaring worden. Ik heb in het grote Oranje gespeeld, wat weer een stapje hoger is. Daar leer je veel van. Maar straks moeten ik en enkele andere internationals ook laten zien dat wij het verdienen om deel uit te maken van Jong Oranje’’, vertelt De Jong in een interview op UEFA.com.

Nederland behoort in Israël tot de favorieten. ,,We hopen het toernooi te winnen.  Met de kwaliteiten die wij hebben, zijn we misschien wel in staat om dat te bereiken. Maar eerst moeten we één team zien te worden. Elke wedstrijd gefocust zijn en volledig voor elkaar willen vechten. Als dat lukt, hebben we misschien een kans.

Laatste test Jong Oranje voor EK! Op 24 mei in Emmen versus Australië. Tickets 8 euro, haal ze nu al in huis!

Exclusieve Oranje-video’s!

 

 


  • Tags:

Laatste artikelen