Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Marcellis mag met AZ praten

KNVB Media
KNVB Media
6 mei 2010, 11:12

Foto:

PSV heeft er geen bezwaar tegen dat de zaakwaarnemer van Dirk Marcellis met AZ gaat praten. De verdediger van Jong Oranje, die ook twee maal voor het Nederlands elftal uitkwam, staat in de belangstelling van de Alkmaarse club.

,,De clubs zijn er nog niet uit, maar wij hebben er geen problemen mee", zegt PSV-directeur Jan Reker tegen De Telegraaf. ,,We zijn in ieder geval op de hoogte gebracht van de interesse."

Waarschijnlijk maakt de transfer van Marcellis onderdeel uit van de overgang van Jeremain Lens - opgeroepen voor een stage bij Oranje - van Alkmaar naar Eindhoven. Marcellis' zaakwaarnemer Kees Ploegsma junior geeft aan: ,,Als Dirk met PSV terug is van een trip in Brazilië, zal hij met Gertjan Verbeek om de tafel moeten. Als zij er samen uitkomen, kan de zaak waarschijnlijk snel worden afgetikt."


  • Tags:

Laatste artikelen