Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Nu PSV-trainer Dick Advocaat niet tevreden lijkt over zijn eerste keeper Przemyslaw Tyton, wordt er druk gesproken over het tussentijds terughalen van RKC Waalwijk-keeper Jeroen Zoet, door de Eindhovenaren verhuurd. Maar de huidige club van Zoet beweert dat PSV niet zomaar dit seizoen de Jong Oranje-doelman kan wegkapen.
,,In de overeenkomst die wij met PSV gesloten hebben, is geen bepaling opgenomen dat Zoet tussentijds teruggehaald kan worden”, zegt technische man Janus van Gelder van RKC in Brabants Dagblad. PSV heeft Zoet - die vanwege de blessure van Tim Krul onlangs bij Oranje werd gehaald voor het WK-kwalificatieduel met Hongarije - voor het tweede seizoen verhuurd aan de provinciegenoot.