Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Wijnaldum oneens met Advocaat

KNVB Media
KNVB Media
30 augustus 2012, 9:37

Foto: KNVB

In een wedstrijd die weinig meer om het lijf heeft, krijgt Georginio Wijnaldum de kans het ongelijk van zijn trainer te bewijzen. De international van Jong Oranje, die bij PSV momenteel geen basiskracht is, mag starten in het Europa League-duel met FK Zeta.

Na de 5-0 uitzege van de Eindhovenaren kiest trainer Dick Advocaat voor het thuisduel voor de tweede keus. Wijnaldum speelt nu in het niemendalletje op de plaats van zijn concurrent Ola Toivonen. ,,Ik heb ook niet het idee dat ik me moet bewijzen. De trainer weet wat hij aan me heeft, maar kiest voor een ander", zegt Wijnaldum in het Algemeen Dagblad over de situatie waarin hij zich bevindt.

Advocaat heeft twee argumenten voor zijn keuze voor Toivonen: de Zweed klikt beter met spits Jeremain Lens en hij kiest beter dan Wijnaldum de momenten om in de spits op te duiken. ,,Daar ben ik het niet mee eens en dat heb ik de trainer ook verteld. Die kwaliteiten heb ik ook. Op die manier heb ik met Feyenoord twee keer gescoord tegen PSV en vorig seizoen lukte het ook tegen Heerenveen, net als in de voorbereiding tegen Benfica en Athletic Bilbao. Beelden liegen niet.’’

Desondanks blijft de Rotterdammer strijdbaar. ,,Ik wil laten zien dat ik beter ban dan Toivonen of in elk geval dat ik in de basis hoor te staan.’’

Kom ook vrijdag 7 september naar het EK-kwalificatieduel Jong Oranje-Oostenrijk in Tilburg! Tickets à 8 euro via Primera, OnsOranje en de administratie van Willem II.

Exclusieve Oranje-video's!

 


  • Tags:

Laatste artikelen