Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Verbeek: 'Maher ook laatste man'

KNVB Media
KNVB Media
26 januari 2012, 12:12

Foto: KNVB

Adam Maher op de positie van Pontus Wernbloom? Dat leverde veel opgetrokken wenkbrauwen op. Maar in de dubbele confrontatie met Ajax draaide het nieuwe middenveld van AZ meer dan soepel.

De lichtvoetige Maher is niet verbaasd. ,,In de jeugd heb ik ook als rechtshalf gespeeld. Ik kan ook verdedigend mijn mannetje staan. De drie middenvelders die er nu staan, zijn niet zo fors van postuur, maar kunnen heus wel strijd leveren. Pontus was een bikkelaar die veel schreeuwde. Wij laten zonder te schreeuwen zien dat we ook onze duels winnen'', zegt de international van Jong Oranje in NUsport.

AZ-trainer Gertjan Verbeek is complimenteus over zijn grote talent. ,,Adam is echt allround, net als Rasmus Elm. Zij kunnen zelfs als laatste man spelen, op die positie redden ze zich ook.''

Volg ons ook op Twitter!


 


  • Tags:

Laatste artikelen