Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

'Lol belangrijk bij Jong Oranje'

KNVB Media
KNVB Media
1 september 2009, 20:33

Foto:

Jong Oranje is dinsdag begonnen aan de voorbereiding op het eerste kwalificatieduel op weg naar het EK van 2011. Het regende gestaag in Valthermond, maar het belette de groep er niet van flink lol te hebben.

Cor Pot zag het plezier bij zijn groep van achttien man met een glimlach aan. ,,Natuurlijk. Die jongens vinden het heerlijk om met elkaar op zo’n veld te staan. En lol maken is heel belangrijk. De sfeer is relaxt.’’ Zo werd er gelachen om de soms matige afwerking in de afsluitende oefening en zorgde Mitchell Donald voor grote hilariteit door opzij te springen voor een ploeggenoot en daarbij dóór de reclameborden langs het trainingsveld te vallen.

Vurnon Anita (naweeën van een geïncasseerd ‘knietje’) en Nick Viergever (rechterbovenbeen) lieten een deel van de training aan zich voorbij gaan, terwijl ook Daley Blind, Jan-Arie van der Heijden en Donald het positiespel lieten schieten, omdat ze maandag nog met Jong Ajax speelden. Van der Heijden arriveerde overigens ook al iets later op het veld dan zijn ploeggenoten, omdat hij nog enkele details rond zijn tijdelijke overgang van Amsterdam naar Willem II moest afronden.

Pot was na de eerste training blij met de selectie zoals die er stond. ,,Dit is een goede groep hoor, waar van alles in zit. En met Ricky van Wolfswinkel hebben we ook een echte spits er bij, al deed Nacer Barazite het tegen Jong Engeland ook goed op die positie.’’ Tegenvaller was het afhaken van aanvoerder Erik Pieters, zondag, met een hersenschudding. ,,Dus is Tim Krul vrijdag onze captain.’’


  • Tags:

Laatste artikelen