Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Jerson Cabral wil vertrekken bij Feyenoord mocht de club uit Rotterdam Ryo Miyaichi ook dit jaar huren van Arsenal. ,,Bovendien spreekt er ook weinig vertrouwen uit.” Dat zegt Wessel Weezenberg, de zaakwaarnemer van Cabral, tegen Voetbal International.
De jeugdinternational debuteerde in het afgelopen seizoen voor Feyenoord, maar twijfelt over een langer verblijf, wanneer hij ook dit jaar de Japanse buitenspeler als concurrent voor zich moet dulden. ,,Je leidt een eigen speler op, maar kiest vervolgens voor een ander. Wat is dan het perspectief? Als Feyenoord zo nodig een nieuwe linksbuiten wil, moeten ze de huidige maar laten gaan”, aldus Weezenberg.
,,Zo ver is het nog niet”, zegt Weezenberg. ,,Maar het is voor Jerson wel belangrijk dat hij zo snel mogelijk duidelijkheid krijgt.”
Volg ons ook op Twitter!