Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Charlton Vicento speelde zich dit seizoen niet alleen op het veld in de kijker, maar veroorzaakte ook daarbuiten een hoop tumult. ,,Ik realiseer me dat ik geen goede naam heb. Veel mensen zien mij als losgeslagen wild.’’
Zo werd in maart zijn uitnodiging voor de oefeninterland van Jong Oranje tegen Duitsland ingetrokken nadat bleek dat hij betrokken was bij het veelbesproken incident in het supportershome van ADO Den Haag. ,,Het was allemaal heel vervelend en een direct gevolg was onder meer dat mijn selectie voor Jong Oranje werd ingetrokken’’, zegt Vicento in Voetbal International.
Begrip
,,Volgens bondscoach Cor Pot was het niet verstandig als ik in die week voor zijn selectie zou uitkomen. Dan zou ik alle aandacht opeisen, waar andere spelers mogelijk last van zouden ondervinden. Het was niet leuk, omdat spelen voor Jong Oranje altijd een eer is, maar ik kon het wel begrijpen’’, aldus Vicento.
Inmiddels behoort de pijlsnelle flankaanvaller weer tot de voorlopige selectie van Jong Oranje dat eind mei op Oostenrijkse bodem twee oefeninterlands speelt tegen Israël en Albanië.
Eljero Elia
Wellicht dat Eljero Elia hem verder kan helpen in zijn ontwikkeling. De twee Hagenaars hebben regelmatig contact. ,,We kennen elkaar uit Den Haag en hebben dezelfde zaakwaarnemer. We praten veel over ADO en hebben het dan ook over mijn ontwikkeling. Ik luister goed naar hem, omdat hij veel van zichzelf in mij herkent. Bij hem ging niet alles positief in de jaren dat hij hier speelde. We worden wel eens vergeleken met elkaar, maar Elia is meer een dribbelaar, een echte buitenspeler met een actie. Ik ben van origine een spits die als afmaker fungeert.’’
Volg ons ook op Twitter!