Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Dost heeft basisplaats terug

KNVB Media
KNVB Media
25 februari 2011, 12:49

Foto:

Bas Dost heeft het vertrouwen van zijn trainer Ron Jans weer terug. De spits van Jong Oranje krijgt zaterdag in de uitwedstrijd tegen Willem II een basisplaats in het elftal van sc Heerenveen.

Bijna vier maanden geleden mocht Dost voor het laatst starten vanaf de aftrap. Daarna moest hij zich tevreden stellen met invalbeurten. Een transfer naar Ajax ketste eind januari op het laatste moment af.

Oordeel

Dost reageerde verrast op de beslissing van Jans. ,,Ik had na de afgelopen weken niet op een basisplek gerekend. Voor mijn gevoel heeft het al veel te lang geduurd’’, zegt hij op de clubsite. ,,Invallen of in de basis starten is een wereld van verschil. Je moet mij niet op invalbeurten beoordelen. Pas als ik wekelijks speel, mogen mensen een oordeel vellen. Het is wel zo dat ik niet altijd even goed ben ingevallen. Dat ik geen basisspeler was, heeft ook voor een deel aan mijn eigen presteren gelegen.’’

Dost, nog altijd topscorer van sc Heerenveen, treft in Tilburg de meest gepasseerde defensie van de Eredivisie. ,,Je zou zeggen dat er mogelijkheden liggen, maar dat moet zaterdag blijken. Willem II speelt om niet te verliezen en zal veel strijd leveren en wij willen een goede uitslag neerzetten. Ik hoop dat ik het verschil kan maken.’’

Volg ons ook op Twitter!


  • Tags:

Laatste artikelen