Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Jeffrey Bruma maakte zondag zijn basisdebuut bij Chelsea, in het competitieduel met Aston Villa (3-3). Trainer Carlo Ancelotti toonde zich tevreden over de Jong Oranje-international, maar zag de verdediger bij de tweede tegengoal in de lucht worden afgetroefd door Emile Heskey.
,,Jeffrey speelde erg goed. Maar zonder Alex en Branislav Ivanovic misten we wel kopkracht achterin. De tweede goal kregen we tegen om die reden. We moeten de gesteldheid van Alex goed bekijken. Ik wil er verder niet teveel over zeggen, maar we hebben nieuwe spelers nodig", aldus Ancelotti op de clubsite.
Volg ons ook op Twitter!