Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
In de selectie van Jong Oranje staan zes spelers ‘op scherp’ wat betreft het aantal gele kaarten. Diego Biseswar, Leroy Fer (foto), Daryl Janmaat, Tim Krul, Georginio Wijnaldum, Ricky van Wolfswinkel werden in de groepsfase van de kwalificatie op de bon geslingerd.
Als zij zaterdag 9 oktober in het eerste play-offduel met Oekraïne op Het Kasteel opnieuw geel incasseren, zijn zij geschorst voor de return in Kiev. In één wedstrijd twee gele kaarten of één rode kaart, betekent uitsluiting voor ten minste één duel.
Na de play-offs worden alle gele kaarten kwijtgescholden, zodat elke speler op de EK-eindronde met een schone lei begint.
Volg ons ook op Twitter!