Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Luuk de Jong is bezig aan een sterke start van het seizoen. Met de nieuwe aankoop Marc Janko aan zijn zijde was de aanvaller van FC Twente zondag tegen FC Utrecht alweer goed voor twee doelpunten. Zijn totaal staat nu op vier goals, in vier wedstrijden.
Ook vorige week, in het Gelredome tegen Vitesse, maakte De Jong twee treffers. Toen kwam hij als invaller in het veld. Ditmaal had FC Twente-trainer Michel Preud’homme een basisplaats ingeruimd voor de aanvaller die vrijdag zijn 20e verjaardag vierde. Dat ging ten koste van de Zweed Emir Bajrami. ,,Ik heb er wat meer defensieve taken bijgekregen'', zegt De Jong in De Telegraaf over zijn nieuwe rol binnen de ploeg. ,,Dat maakt niet uit. Ik kom desondanks geregeld in goede positie voor het doel. Vorige week twee treffers, nu weer. Dat is prettig.''
Eind augustus bezorgde De Jong zijn club de Johan Cruijff Schaal door het enige doelpunt van de wedstrijd te maken. Maandag meldt hij zich bij Jong Oranje. Het team van Cor Pot speelt donderdag in Alcoy het EK-kwalificatieduel met Jong Spanje. De Oranjebeloften zijn al zeker van de play-offs.
Volg ons ook op Twitter!