Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Cocu verlengt bij PSV

KNVB Media
KNVB Media
23 augustus 2011, 17:40

Foto:

Phillip Cocu blijft behouden voor PSV. De ex-international is assistent-trainer bij de Eindhovense club en heeft besloten zijn contract met twee seizoenen te verlengen.

,, Door de vakantie en het drukke voorbereidingsprogramma heeft het eventjes geduurd voordat we weer konden gaan zitten. Dat is vandaag gebeurd en we zijn akkoord over de tweejarige verlenging”, zegt de voormalig middenvelder op de website van Sport-Promotion. ,,Ik vind het prettig werken bij PSV en ben blij dat ik me ook de komende twee jaar voor de club kan inzetten.”

Cocu heeft 101 interlands voor het Nederlands elftal gespeeld. Alleen Edwin van der Sar, Frank de Boer en Giovanni van Bronckhorst trokken vaker het Oranje-shirt aan. Naast zijn werkzaamheden als assistent-trainer bij PSV, maakt Cocu ook onderdeel uit van de technische staf van het Nederlands elftal.

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen