Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Landzaat hoopt op goal tegen Inter

KNVB Media
KNVB Media
13 september 2010, 7:36

Foto:

Denny Landzaat hoopt dat FC Twente er dinsdag in slaagt te scoren tegen Inter Milan. De ex-international sluit dan niet uit dat zijn ploeg in zijn debuut in de Champions League een nederlaag tegen de titelhouder weet af te wenden.

Landzaat is de enige speler in de selectie van de Enschedese landskampioen die eerder in de Champions League uitkwam, jaren geleden als speler van Willem II. Hij weet dat Twente niet kansloos is, maar dat het wel moet meezitten om een goed resultaat te behalen.

,,Je ziet dat we veel kansen creëren. Als we een beetje geluk hebben hoop ik toch dat we tegen Inter kunnen scoren”, zegt hij in NOS Studio Sport. Zijn ploeggenoot Wout Brama, die ook al zijn debuut in Oranje maakte, kijkt vooral uit naar de directe confrontatie met Wesley Sneijder. ,,Hij is een hele goede speler. Ik denk dat hij mijn directe opponent is, maar we moeten het elf tegen elf doen. We mogen als kampioen van Nederland laten zien wat we in deze competitie kunnen. Ik denk dat we wel een kans hebben, maar die zal minder groot zijn dan die van de tegenstander.”

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen