Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Bestuursleden Rein van Veen en Loek de Knegt van de Zwaluwen Jeugd Actie schenken vrijdag 22 april een cheque van € 5000,- aan het WK CP voetbal 2011 dat in juni in Drenthe plaatsheeft. De overhandiging van de cheque gebeurt in de rust van de Jupiler Leaguewedstrijd tussen FC Emmen en FC Den Bosch, die om 20.00 uur begint.
De toernooiorganisatie besteedt het geld aan ballen die de deelnemers aan het WK CP gebruiken voor trainingen en wedstrijden. Na afloop van het toernooi schenkt de toernooiorganisatie de ballen vervolgens aan verenigingen in KNVB district Noord.
De Zwaluwen Jeugd Actie bestaat al sinds 1960 en heeft als doel fondsen te werven voor goede doelen, onder het motto ‘gezonde maatjes voetballen voor gehandicapte kameraadjes’. Elk jaar betalen deelnemers aan jeugdvoetbaltoernooien die zich hebben gemeld bij de Zwaluwen Jeugd Actie een bijdrage die ten goede komt aan het Prinses Beatrix Fonds. De laatste zaterdag van augustus 2011 staat voor bijna een kwart miljoen jeugdvoetballers weer in het teken van voetballen voor het goede doel. De Zwaluwen Jeugd Actie hoopt dan ook de negenmiljoenste deelnemer aan de Zwaluwen-toernooien te kunnen verwelkomen.
Het WK CP-voetbal begint op 17 juni en eindigt op 1 juli. De zestien deelnemende landen spelen hun wedstrijden in Assen, Emmen en Hoogeveen. De loting vindt plaats op donderdag 28 april in Zuidlaren. De zeven beste landen van het WK CP 2011 plaatsen zich voor de Paralympics 2012 in Londen.
Volg ons ook op Twitter!