Jong Oranje: feiten, namen & cijfers

Selectie (per 15 mei 2012):

Leandro Bacuna (FC Groningen), Daley Blind (Ajax), Jordy Clasie (Feyenoord), Lerin Duarte (Heracles Almelo), Leroy Fer (FC Twente), Marco van Ginkel (Vitesse), Jeffrey Gouweleeuw (sc Heerenveen), Kelvin Leerdam (Feyenoord), Bruno Martins Indi (Feyenoord), Bram Nuytinck (N.E.C.), Sergio Padt (AA Gent), Rajiv van la Parra (sc Heerenveen), Ricardo van Rhijn (Ajax), Alex Schalk (NAC Breda), Charlton Vicento (ADO Den Haag), Stefan de Vrij (Feyenoord), Georginio Wijnaldum (PSV), Yanic Wildschut (VVV-Venlo), Género Zeefuik (N.E.C.), Jeroen Zoet (RKC Waalwijk).

Staf:
Cor Pot, coach
Henk Fräser, assistent-coach

Speelschema EK-kwalificatie:
01.09.2011 Bulgarije - Nederland 0-1
01.09.2011 Luxemburg - Oostenrijk 1-4
05.09.2011 Schotland - Bulgarije 0-0
06.09.2011 Nederland - Luxemburg 4-0
06.10.2011 Oostenrijk - Nederland 0-1
06.10.2011 Luxemburg - Schotland 1-5
10.10.2011 Schotland - Oostenrijk 2-2
11.10.2011 Bulgarije - Luxemburg 3-2
10.11.2011 Oostenrijk - Bulgarije 0-2
14.11.2011 Nederland - Schotland 1-2
15.11.2011 Bulgarije - Oostenrijk 1-1
29.02.2012 Schotland - Nederland 0-0
31.05.2012 Bulgarije - Schotland 2-2
01.06.2012 Luxemburg - Nederland 0-5
05.06.2012 Nederland - Bulgarije 5-0
05.06.2012 Oostenrijk - Luxemburg 4-1
06.09.2012 Schotland - Luxemburg
07.09.2012 Nederland - Oostenrijk
10.09.2012 Oostenrijk - Schotland
10.09.2012 Luxemburg - Bulgarije

Stand in Groep 10:
1. Nederland 7-16 (17-2)
2. Schotland 6-10 (11-6)
3. Bulgarije 7-9 (8-11)
4. Oostenrijk 6-8 (11-8)
5. Luxemburg 6-0 (5-25)

Programma oefeninterlands:
22.05.2012: Macedonië - Nederland 1-0
25.05.2012: Oekraïne - Nederland 0-0
15.08.2012: Nederland - Italië (Leeuwarden, 17.30 uur)

Uitslagen:
10.08.2011: Zweden - Jong Oranje 3-0, vriendschappelijk
30.05.2011: Albanië - Jong Oranje 0-5, vriendschappelijk
27.05.2011: Israël - Jong Oranje 0-2, vriendschappelijk
25.03.2011: Jong Oranje - Duitsland 1-3, vriendschappelijk
09.02.2011: Jong Oranje - Tsjechië 0-1, vriendschappelijk
17.11.2010: Denemarken - Jong Oranje 1-3, vriendschappelijk
12.10.2010: Oekraïne - Jong Oranje 0-2, play-off EK
09.10.2010: Jong Oranje - Oekraïne 1-3, play-off EK
21.05.2010 Portugal - Jong Oranje 0-0, vriendschappelijk
18.05.2010: Portugal - Jong Oranje 3-1, vriendschappelijk
11.08.2009: Jong Oranje - Engeland 0-0, vriendschappelijk
09.09.2008: Zwitserland - Jong Oranje 1-0, EK-kwalificatie
05.09.2008: Jong Oranje - Noorwegen, 1-1, EK-kwalificatie
23.05.2008: Jong Oranje - Zwitserland 0-1, EK-kwalificatie
26.03.2008: Jong Oranje - Estland 3-0, EK-kwalificatie
16.11.2007: Jong Oranje - Macedonië, 1-0, EK-kwalificatie
12.10.2007: Estland - Jong Oranje, 0-3, EK-kwalificatie
07.09.2007: Noorwegen - Jong Oranje 0-1, EK-kwalificatie
22.08.2007: Macedonië - Jong Oranje 0-1, EK-kwalificatie

Speelschema kwalificatie UEFA EK Onder 21, groep 4:

2009

09.06.2009 Polen - Liechtenstein 2-0
04.09.2009 Spanje - Polen 2-0
04.09.2009 Nederland - Finland 2-0
08.09.2009 Liechtenstein - Spanje 0-4
08.09.2009 Polen - Finland 2-1
09.10.2009 Finland - Nederland 0-1
09.10.2009 Liechtenstein - Polen 0-5
13.10.2009 Polen - Nederland 0-4
13.10.2009 Liechtenstein - Finland 0-4
13.11.2009 Spanje - Finland 1-0
13.11.2009 Nederland - Liechtenstein 3-0
17.11.2009 Nederland - Spanje 2-1

2010
02.03.2010 Spanje - Liechtenstein 3-1
03.03.2010 Nederland - Polen 3-2
11.08.2010 Finland - Spanje 1-1
11.08.2010 Liechtenstein - Nederland 0-3
02.09.2010 Spanje - Nederland 2-1
03.09.2010 Finland - Polen 2-0
07.09.2010 Polen - Spanje 0-1 
07.09.2010 Finland - Liechtenstein 3-0

Eindstand groep 4:
1. Nederland 8-21 (19-5)
2. Spanje 8-19 (15-5)
3. Finland 8-10 (11-7)
4. Polen 8-9 (11-13)
5. Liechtenstein 8-0 (1-27)