Onder 19: namen, cijfers & feiten

Selectie (per 11 mei 2012):

Stefano Denswil, Mitchell Dijks, Sven Nieuwpoort en Fabian Sporkslede (allen Ajax), Kyle Ebecilio (Arsenal), Hobie Verhulst (AZ), Jordan Botaka (Club Brugge), Anass Achahbar, Mats van Huijgevoort, Elvis Manu en Matthew Steenvoorden (allen Feyenoord Academy), Stefan van der Lei (RVO FC Groningen), Ouasim Bouy (Juventus), Karim Rekik (Manchester City), Ilan Boccara (Paris Saint German), Memphis Depay en Jurgen Locadia (beiden PSV) en Chris David (Voetbalacademie FC Twente).

Staf:
Wim van Zwam, coach
Bert Konterman, assistent-coach

Programma:
25.05.2012: Nederland - Noorwegen 2-1, eliteronde EK-kwalificatie
27.05.2012: Tsjechië - Nederland 0-3, eliteronde EK-kwalificatie
30.05.2012: Nederland - Frankrijk 0-6, eliteronde EK-kwalificatie

Uitslagen EK-kwalificatie:

Donderdag 10 november
Kroatië - Finland 4-2 (v.v. de Bataven)
Nederland - Moldavië 3-0 (VIOD)

Zaterdag 12 november
Moldavië - Kroatië 0-4 (VIOD)
Nederland - Finland 2-0 (v.v. de Bataven)

Dinsdag 15 november
Finland - Moldavië 4-2 (VIOD)
Kroatië - Nederland 0-0 (v.v. de Bataven)

Uitslagen:
29.02.2012: Zwitserland-Onder 19 0-3, oefeninterland
06.10.2011: Onder 19-België 3-0, oefeninterland
04.09.2011: Duitsland-Onder 19 2-2, oefeninterland
01.09.2011: Onder 19-Engeland 0-0, oefeninterland
24.05.2011: Rusland-Onder 19 1-1, EK-kwalificatie in Tsjechië
21.05.2011: Tsjechië-Onder 19 1-0, EK-kwalificatie in Tsjechië
19.05.2011: Onder 19-Israël 1-1, EK-kwalificatie in Tsjechië
29.03.2011: Onder 19-Engeland 3-0, oefeninterland
24.03.2011: Italië-Onder 19 1-0, oefeninterland
09.02.2011: Frankrijk-Onder 19 1-1, oefeninterland
07.09.2010: Griekenland-Onder 19 3-1, oefeninterland
02.09.2010: Onder 19-Duitsland 2-2, oefeninterland
02.03.2010: Onder 19-Engeland 1-1, oefeninterland
17.11.2009: Tsjechië-Onder 19 0-1, EK-kwalificatie
14.11.2009: Onder 19-Cyprus 5-1, EK-kwalificatie
12.11.2009: Malta-Onder 19 0-1, EK-kwalificatie
13.10.2009: Onder 19-Italië 1-1, oefeninterland
09.10.2009: Onder 19-Frankrijk 4-2, oefeninterland
08.09.2009: Turkije-Onder 19 1-3, Vierlandentoernooi Ierland
06.09.2009: Portugal-Onder 19 1-3, Vierlandentoernooi Ierland
05.09.2009: Ierland-Onder 19 1-1, Vierlandentoernooi Ierland
09.06.2009: Onder 19-Rusland 2-1, Eliteronde EK-kwalificatie
06.06.2009: Slovenië-Onder 19 1-1, Eliteronde EK-kwalificatie
04.06.2009: Onder 19-Belarus 0-0, Eliteronde EK-kwalificatie
31.03.2009: Onder 19-Roemenië 2-2, oefeninterland
27.03.2009: Servië-Onder 19 1-4, oefeninterland
11.02.2009: België - Onder 19 1-0, oefeninterland
29.05.2008: Moldavië-Onder 19 0-0, EK-kwalificatie
26.05.2008: Onder 19-Griekenland 1-2, EK-kwalificatie
24.05.2008: Rusland-Onder 19 2-2, EK-kwalificatie
26.03.2008: Onder 19-Tsjechië 1-1, oefeninterland
06.02.2008: Schotland-Onder 19 1-2, oefeninterland
23.10.2007: Noorwegen-Onder 19 3-1, EK-kwalificatie
20.10.2007: Onder 19-Letland 2-0, EK-kwalificatie
18.10.2007: Onder 19-Georgië 2-1, EK-kwalificatie
11.09.2007: Zwitserland-Onder 19 0-1, oefeninterland
07.09.2007: Duitsland-Onder 19 3-1, oefeninterland

EK-kwalificatie:
18.05.2010: Nederland – Slowakije 0-0, EK-kwalificatie
20.05.2010: Nederland – Polen 2-0, EK-kwalificatie
23.05.2010: Duitsland – Nederland 0-3, EK-kwalificatie

07.10.2010: Nederland-Slovenië 2-0, EK-kwalificatie
09.10.2010: Nederland-Malta 3-0, EK-kwalificatie
12.10.2010: Slowakije-Nederland 0-2, EK-kwalificatie

EK in Frankrijk:
18.07.2010: Frankrijk - Nederland 4-1
21.07.2010: Nederland - Engeland 1-0
24.07.2010: Nederland - Oostenrijk 0-1