Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

E_Oranje is op zoek naar WK-duo voor het FIFAe WK eFootball

KNVB Media
KNVB Media
Gisteren, 16:45

De uiteindelijke selectie wordt bepaald door Renzo Oemrawsingh, eBondscoach van E_Oranje. - Foto: KNVB Media

De KNVB heeft het selectieproces bekendgemaakt voor de spelers die ons land verdedigen in het Konami-videospel eFootball. Op 22 augustus en 27 augustis vinden de officiële Qualifier E_Oranje eFootball plaats via Jantje.gg, waarin Nederlandse spelers hun kwaliteiten tonen om een plek in de selectie te verdienen.

Op basis van deze kwalificatie worden acht spelers uitgenodigd voor een bootcamp op 31 augustus in de KPN E_Room op de KNVB Campus, waar zij onder professionele begeleiding trainen en in duo’s worden ingedeeld. Tijdens de bootcamp worden prestaties, samenwerking en tactisch inzicht getest. De uiteindelijke selectie wordt bepaald door Renzo Oemrawsingh, eBondscoach van E_Oranje.

Finals in Riyad

Het beste duo stroomt door naar de regional qualifier van Europa van 17 tot en met 28 september. Daar strijden zij tegen de sterkste Europese landen om een ticket naar de finals in december in Riyad, Saoedi-Arabië.

Naast de selectie voor de console, zal E_Oranje ook op zoek gaan naar een mobile speler die Nederland zal vertegenwoordigen in de mobile qualifier.

Met deze aanpak wil de KNVB er zeker van zijn dat E_Oranje wordt vertegenwoordigd door de best voorbereide en meest op elkaar ingespeelde spelers, klaar om Nederland internationaal naar de top te brengen. Het afgelopen seizoen werd E_Oranje vijfde op het WK waar Yos en Eldridge Nederland vertegenwoordigden.

 


Laatste artikelen