Hooiveld denkt aan Oranje

Door  redactie OnsOranje
08 februari 2010 om 15:15

Jos Hooiveld, in Nederland nog bij velen een onbekende, is blij met de loting voor de kwalificatie van het EK van 2012. De verdediger van Celtic speelde immers in Zweden en Finland, twee tegenstanders van Oranje in aanloop naar het volgende EK.

Hooiveld hoopt zelfs op een uitverkiezing door bondscoach Bert van Marwijk ,,Het is mogelijk nu ik bij een grote club als Celtic zit", zei Hooiveld volgens het Zweedse Fotbollskanalen. ,,Het zou geweldig zijn in de verdediging heb je misschien de grootste kans op nieuwe spelers. Ik denk dat, zolang ik me blijf ontwikkelen, het aan mijzelf is of ik een kans krijg."

Hooiveld beseft echter dat de kans op een snelle uitverkiezing niet zo groot is. ,,Spelers als Joris Mathijsen doen het heel erg goed, dus het zal lastig worden om er bij te komen."

Over de kansen voor Nederland in de EK-kwalificatie tegen Finland en Zweden is Hooiveld duidelijk: ,Ik denk dat Nederland wint, voor Zweden. Finland zal derde worden. Zweden is echter wel een lastige tegenstander om te verslaan.”

Stuur door

Klik buiten het venster om te sluiten

REAGEER OP DIT ARTIKEL