'Afellay staat op lijstje Barcelona'

Door  redactie OnsOranje
03 januari 2010 om 22:37

FC Barcelona volgt de ontwikkeling van PSV'er Ibrahim Afellay op de voet. De Oranje-international zou een kandidaat zijn om in de huidige transferperiode de overstap naar Catalonië te maken.

Dat meldt het Spaanse Marca. Barcelona kan de komende weken niet over Yaya Touré en Seydou Keita beschikken wegens deelname aan de Afrika Cup. Trainer Josep Guardiola dacht het gemis van de twee intern op te vangen, maar zou van gedachten veranderd zijn.

Stuur door

Klik buiten het venster om te sluiten

REAGEER OP DIT ARTIKEL
 
REACTIES

[Ik heb een klacht over deze reactie] JJCV 05 januari 2010 om 08:29

Nooit doen, Afellay! Althans, niet nu. De komende weken zou je een paar keer kunnen spelen als vervanger van Touré of Keita. Maar wat als zij terug zijn van de Afrika Cup (misschien wel eerder dan verwacht als ze daar dan uitgeschakeld zijn...)? Dan kom je op de reservebank terecht en dan kun je het WK 2010 wel vergeten!

RSS
GERELATEERDE ARTIKELEN