Jan Wouters langer bij FC Utrecht
Door
redactie OnsOranje
22 januari 2010 om 12:58
Jan Wouters blijft langer aan FC Utrecht verbonden. De voormalig middenvelder van het Nederlands elftal heeft, net als hoofdtrainer Ton du Chatinier, zijn contract bij de club uit de Domstad met twee seizoenen verlengd.
Beide trainers tekenden een nieuwe verbintenis tot medio 2012, zo heeft de club inmiddels gemeld. De gesprekken over een voortgang van de samenwerking liepen al langer. De contracten van Wouters en Du Chatinier zouden na dit seizoen aflopen.
Wouters werd deze zomer aangetrokken als assistent-trainer bij FC Utrecht.
REAGEER OP DIT ARTIKEL
REACTIES
ik vind het heel fijn dat Jan Wouters nog twee jaar bij fc utrecht blijft het is tenslote vroeger de club geweest waar hij zelf gevoetbalt heeft en hij komt ten slote zelf ook uit utrecht en de voetbal sport zit tenslote bij de familie wouters diep in het hart ik kan er zelf over mee spreken want ik ben zijn ras echte nicht vele groetjes glenda wouters